Úvod

Hlasování

Žáci, kamarádi, sourozenci, rodiče i prarodiče, strejdové a tetičky a všichni přátelé naší školy, obracíme se na Vás s prosbou, abyste si jarní procházku prodloužili až do OC Futurum v Kolíně. Proč? Žáci naší školy se zapojili do soutěže o nejhezčí květinový ostrůvek. Malí zahrádkáři celé dopoledne měli ruce od hlíny a vytvořili krásné jarní zátiší. Podpořte nás svými hlasy a hlasujte pro ostrůvek číslo 4.  Hlasovat můžete do 5.4.2017. Děkujeme za spolupráci a držte nám palce. 

Olympiády

V letošním roce byli naši žáci velmi úspěšní ve dvou okresních kolech olympiád. Vynikajícího úspěchu dosáhl žák 8. A třídy Le Xuan Trong, který obsadil 1. místo v Olympiádě z českého jazyka a Markéta Dušková z 9. třídy získala 3. místo v Olympiádě z dějepisu. Oba postupují do krajských kol, která se budou konat v Kladně. Gratulujeme a přejeme hodně úspěchů.

Svobodová

Přeborníci okresu

Přeborníci okresu

 

Minulý týden zaznamenala naše škola mimořádný úspěch, když chlapci ze VI. a VII. třídy vyhráli turnaj v sálové kopané.

Turnaje se zúčastnilo sedmnáct škol z Kolína a okolí.

Postupovým klíčem byly školy nejprve rozřazeny do třech okrsků, ze kterých do finále postupovaly vždy dvě školy. Do samotného finále postoupili kromě naší školy chlapci ze 3. ZŠ, 4. ZŠ, 5. ZŠ, 7. ZŠ a ZŠ Velim.

Vítězstvím se tak naši chlapci automaticky kvalifikovali do turnaje v kopané na letních Kolínských sportovních dnech ZŠ 2017.

Školu reprezentoval tým ve složení:

kapitán: Petr Tichý, brankář: Pavel Tichý

Jan Poula, Antonín Tvrzník, Adam Staněk, Tomáš Rozumný, Radek Petržálek, Vojtěch Soukup, David Batelka, Tomáš Marek, Adam Skokan, Michal Hampl, Petr Poula, Dušan Čonka a Jaroslav Jírák.

Turnaj

V úterý 14. 3. 2017 se žáci naší školy zúčastnili basketbalového turnaje, který se konal v hale Slavoj v Českém Brodě. V soutěži bylo 9 družstev, které byly rozděleny do tří skupin. Naše družstvo chlapců postoupilo ze skupiny a umístilo se na konečném krásném 2. místě. Všichni chlapci si odnesli medaile a pro školu diplom a pohár.

Naši chlapci VIII. a IX. tříd hráli ve složení Hetcl Ladislav, Lasík Kryštof, Mrzena Lukáš, Zákora Tadeáš, Cestr Milan, Uman Benjamin, Beran Lukáš, Kadlec David.