Úvod

Bruslení II. A

Loni i letos chodíme pravidelně v zimních měsících bruslit. Po krůčkách se zdokonalujeme, což nyní můžeme zúročit v našich třídních zimních olympijských hrách, které jsme v tomto týdnu zakončili velkým úspěchem všech sportovců.

Žáci II. A

Vítání občánků

Týden byl zakončen nejdůležitější akcí. V sobotu 17. 2. se vybraní žáci z 1. A, 2. C a 3. D sešli před budovou Městského úřadu v Kolíně, kde poté v obřadní síni MÚ předvedli připravený program novým občánkům, jejich rodičům a příbuzným.

Tímto bychom chtěli poděkovat vystupujícím žákům Nikolce Maršálové, Kristýnce Kačírkové, Vincentu Kopeckému, Valentýnce Volencové, Kateřince Nezmeškalové a jejich rodičům za podporu, trpělivost a pomoc při realizování této akce.

   

N. Benešová a N. Sojková

Rej princů a princezen

Páteční odpoledne 16. 2. bylo věnováno princům a princeznám. Žáci se převlékli do svých princeznovských kostýmů a na hlavu dali svou vlastnoručně vyrobenou korunku z předešlého dne. Odpoledne bylo plné tance a zábavy, proběhla také soutěž o nejkrásnější princeznu.

   

N. Benešová a N. Sojková

Princeznovské tvoření

Ve čtvrtek 15. 2. se žáci pustili do výroby korunek pro prince a princezny. Nejprve si korunku vystřihli každý podle svého, poté ji vybarvili a po zaschnutí barvy si ji dozdobili. Korunku si vyrobili na následující den, na který pro ně vychovatelky připravili další akci.

    

N. Benešová a N. Sojková