Ve čtvrtek 7. 12. 2017 proběhl ve škole tradiční Den otevřených dveří. Velké pozornosti se těšil vánoční trh. Každý si mohl vybrat z několika desítek druhů výrobků našich žáků a dětí z družiny. Hodně rodičů využilo možnosti pozorovat své děti při výuce a promluvit si s vyučujícími. Po dlouhé době jsme přivítali také několik rodičů ve třídách na 2. stupni. Rodiče budoucích prvňáků si prohlédli vybavení naší školy a zajímali se o zájmové kroužky a mimoškolní činnost.
Odpoledne proběhlo vystoupení žáků 1. stupně a školní družiny. Celý program se nesl ve vánočním duchu a všechna čísla měly děti velmi pečlivě připravena a sklidily zasloužený potlesk. Jako vtipní moderátoři se představili Vojta a Lýdie z VIII.B.
Pro všechny, kteří neměli možnost přijít a užít si příjemnou a klidnou atmosféru ve škole, nabízíme vystoupení žáků III.A a III.B na Karlově náměstí v Kolíně. V pátek 15. prosince v rámci vánočního trhu vystoupí tyto třídy od 11:30 se svým programem.
V průběhu Dne otevřených dveří navštívilo školu přes 350 rodičů. Děkujeme za podporu.
Mgr. Naďa Kotková