Informace od Integrované doprav středočeského kraje

Vážení rodiče,

 

Vzhledem k tomu, že značná část dětí cestujících do školy si kupuje jízdní doklady u řidiče při nástupu do autobusu, dochází tím k překračování pobytu autobusů v zastávkách a zpožďování spojů. Abychom nemuseli do budoucna prodlužovat jízdní doby autobusů, což by vedlo ke snížení atraktivity veřejné dopravy a také ke zvýšení nákladů na dopravu, oslovujeme Vás s prosbou, abyste prostřednictvím Vašich sociálních sítí, školních nástěnek a na rodičovských schůzkách, informovali žáky, ale zejména jejich rodiče o možnosti odbavení prostřednictvím PID Lítačky, aplikace PID Lítačka.

 

Pokud chcete, aby Vaše děti platily jízdné v systému PID bezkontaktně a byly při cestování rychle odbaveny, tak není nic jednoduššího, než jim do jejich mobilu stáhnout aplikaci PID Lítačka (https://app.pidlitacka.cz/), zaregistrovat se pomocí e-mailu a zadat platební údaje z Vaší platební karty.

 

Zde je odkaz na časté dotazy pro nákup kuponů v mobilní aplikaci: https://app.pidlitacka.cz/faq#faq-kupony 

 

Odkaz na video k PID Lítačce: https://www.youtube.com/watch?v=8B_EpMUyiQk

 

V příloze zasíláme leták k PID Lítačce – budeme rádi, pokud video/leták publikujete na Vašich sociálních sítích, školní nástěnce, webu apod.

Děkujeme za spolupráci.

S pozdravem

 

 
  Mgr. Oldřich Buchetka
  Tiskový mluvčí
   
   
  T +420 725 940 097
  E buchetka.oldrich@idsk.cz
   
  Sokolovská 100/94, 186 00, Praha 8 – Karlín
  METEOR CENTRE OFFICE PARK, budova A, 1. patro
  www.idsk.cz | www.pid.cz
 

Stáhněte si leták >>> DL_letak_app_PIDLitacka_CZ_6