Historické umístění naší školy překonáno!

Druhým rokem po sobě se naše škola zúčastnila celorepublikového finále McDonald’s Cupu ve fotbale, Postoupila tak z více než 3500 základních škol mezi nejlepších šestnáct. Po loňském Uherském Hradišti byl tentokrát pořadatelem Hradec Králové a mladí fotbalisté se tak mohli těšit na nejnovější a nejmodernější fotbalový stadion v České republice. 
Loni vybojoval náš tým fantastické 10.místo a letos se nám podařilo toto umístění ještě vylepšit. Po skvělých a hlavně kolektivních výkonech všech hráčů jsme se umístili na neskutečném 6.místě a vylepšili tak historické maximum, které se bude v budoucích letech jakékoliv základní škole v Kolíně velmi těžko překonávat. Na mimořádném úspěchu naší školy se podíleli David Chlumský, Václav Šedina, Tomáš Švanda, Semen Novoselov, Tobiáš Roušavý, Jakub Hamták, Štěpán Bugaj, Magdaléna Hamplová a Matyáš Syrovátka. Trenérem týmu byl Jakub Stach a vedoucím týmu Karolína Bejda.
Všem zúčastněným děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších nejen sportovních úspěchů.
Žáci na fotbalov éturnaji