Recyklohraní

     Naše škole je přihlášena do programu Recyklohraní. V prosinci v rámci tohoto programu plnila 2.A s třídní učitelkou Mgr. Jarmilou Jeníkovou úkol Práce s metodikou Ekoabeceda aneb Malý průvodce světem plastových obalů.  V únoru druháci absolvovali recyklační výzvu Dejme do pohybu nepotřebné elektro a baterie.  Za splnění úkolů tato třída získala pro naši školu celkem 500 bodů.

     Celá škola se zapojila do sběrné kampaně nepotřebných mobilních telefonů, která proběhla v měsíci lednu. Dětem se podařilo shromáždit 36 vyřazených mobilních telefonů, za tuto akci jsme získali 180 bodů.

     Aktuálně jsme v kraji mezi školami na 73. místě.

Poděkování za splnění úkolu Práce s metodikou Ekoabeceda aneb Malý průvodce světem plastových obalů

Poděkování za splnění úkolu Recyklační výzva_ Dejme do pohybu nepotřebné elektro a baterie